Luxury Villa With Jacuzzis Near Puerto Banus

  • 667 μ²
  • 7 υπνοδωμάτια
  • 6 μπάνια

Κατά τη διαμονή στην Luxury Villa With Jacuzzis Near Puerto Banus Μαρμπέλλα με 7 υπνοδωμάτια οι επισκέπτες μπορούν να ασχοληθούν με μπιλιάρδο ή να επισκεφθούν το Πουέρτο Μπανούς, που βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια. Η βίλα με 6 μπάνια έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει 16 άτομα και διαθέτει τζακούζι.

Η θέα στον κήπο και τη γύρω περιοχή αναβαθμίζει τη διαμονή των επισκεπτών. Οι ανέσεις μπάνιου περιλαμβάνουν στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Για αυτοεξυπηρέτηση στην τραπεζαρία προσφέρονται παροχές καφέ και τσαγιού, φούρνο, μαγειρικά σκεύη. Relais de Paris βρίσκεται σε απόσταση μόλις 250 μέτρων.

Η βίλα απέχει 3 χλμ. από θρησκευτικούς χώρους, όπως Τέμενος Βασιλιά Αμπντούλ Αζίζ. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείου είναι Tenencia Alcaldia NA, που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 5 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Luxury Villa With Jacuzzis Near Puerto Banus Μαρμπέλλα
Villa Nueva Andalucia Ref #107
Τιμή μόνο για κινητά

Villa Nueva Andalucia Ref #107

125 μ από το κατάλυμα
Villa Tuscany
Τιμή μόνο για κινητά

Villa Tuscany

320 μ από το κατάλυμα
USD 2014 USD 1813
ανά νύχτα
3320 Villa Karma
Τιμή μόνο για κινητά

3320 Villa Karma

390 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΜάΛαγας
    62 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Δραστηριότητες

    • Κέντρο γυμναστικής
    • Τραπέζια για Μπιλιάρδο

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο
    • Ασφάλεια

    Γεύματα

    • Μπαρ/ Lounge
    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Αναψυχή

    • Θερμαινόμενη πισίνα
    • Εξωτερική πισίνα
    • Ομπρέλες θαλάσσης
    • Ξαπλώστρα
    • Ζωντανή ψυχαγωγία
    • Ηλιόλουστη ταράτσα
    • Κήπος
    • Παροχές BBQ
    • Κέντρο Spa
    • Τζακούζι

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Καθιστικό
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 18:00
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείαςVFT/MA/04849
    Συχνές ερωτήσεις
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά σε η Luxury Villa With Jacuzzis Near Puerto Banus;
      Τα εστιατόρια κοντά σε η Luxury Villa With Jacuzzis Near Puerto Banus περιλαμβάνουν Relais de Paris και Red Cloud.
    • Υπάρχει πισίνα σε η Luxury Villa With Jacuzzis Near Puerto Banus;
      Ναι, οι πελάτες της η Luxury Villa With Jacuzzis Near Puerto Banus μπορούν να χρησιμοποιήσουν εξωτερική πισίνα που λειτουργεί όλο τον χρόνο.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΜάΛαγας
    62 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Luxury Villa With Jacuzzis Near Puerto Banus Μαρμπέλλα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο